Zniżki dla posiadaczy legitymacji ELSA Poland

Zapraszamy do najbardziej ekskluzywnego klubu bilardowego KILL BILL w Warszawie. Posiadamy osiem stołów bilardowych (9 stopowe Wik Olimpic, sukno Iwan Simonis 860), trzy stoły do futbolu stołowego (piłkarzyków) oraz dwie tarcze do darta. Można też u nas obejrzeć mecz, lub dowolne wydarzenie sportowe. Dysponujemy stu pięćdziesięcioma miejscami siedzącymi i barem z pełną kartą drinków. Lokal jest klimatyzowany. Klub posiada licencję klubu bilardowego PZBil. Zachęcamy do organizacji imprez zamkniętych i zapoznania się z naszym tygodniowym kalendarzem promocji.
j
Dla posiadaczy legitymacji ELSA Poland wyjątkowe zniżki!
dsdsd
gfdgfdgf
Drodzy Kinomani!

Kino KC to wyjątkowy projekt, jakiego brakowało w Warszawie. W Kinie KC planowane są nie tylko seanse filmów o wyraźnych walorach artystycznych, ale przede wszystkim ciekawe projekty filmowe, muzyczne i prezentacje artystyczne.

Kino KC jest alternatywą dla wszystkich poszukujących nowym form spędzania wolnego czasu, ciekawą propozycją niebanalnej rozrywki w centrum miasta. W programie znajdą się teatry telewizji, najlepsze polskie serialne, dokumenty i filmy artystyczne, przeglądy filmowe, festiwale, premiery teledysków, spotkania z ludźmi kultury: pisarzami, filmowcami, aktorami i muzykami.

Dla posiadaczy legitymacji ELSA Poland wyjątkowe zniżki!

Do zobaczenia na seansach!
http://kinokc.pl/

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42