Zniżki

GRAWITACJA

Grawitacja to Klub – a w nim muzyka, którą lubisz, koncerty, imprezy, wernisaże, spotkania z ciekawymi ludźmi, kino… generalnie fantastyczna zabawa 🙂

Grawitacja to Kawiarnia – miejsce spotkań przy dobrej kawie i grzechu wartym deserze.

Grawitacja to także Kulinarny Zakątek – z menu inspirowanym kuchniami świata, dzięki któremu zaspokoisz głód mały i duży.

Oferujemy także: dużą kolekcję gier planszowych oraz WiFi.

Wnętrza lokalu to wędrówka przez dwa odrębne światy. Polecamy wyprawę do podziemi, gdzie można odbyć podróż w czasie do klimatów „domówek” z lat 70. O wyjątkowości tego wspaniałego miejsca świadczy już sam adres: BrowarNA 6.

Dla osób posiadających legitymację członkowską ELSA Poland 10% zniżki na wszystkie produkty z wyłączeniem specjalnych promocji!

KAFEFAJKA

kafefajka znak

Kafefajka to najlepsza fajka wodna w Polsce! Ale nie tylko – to również egzotyczne drinki, wyśmienita turecka herbata i przekąski, a co najważniejsze niepowtarzalna atmosfera, stworzona przez niezobowiązujący orientalny wystrój lokalu, który sprzyja w nawiązywaniu nowych znajomości „z kraju i ze świata”. Kafefajka w swoim klimacie od lat zastępuje „dom” wielu naszym klientom, przybyłych głównie z krajów śródziemnomorskich. To oni przyczynili się do kształtowania panującej atmosfery, tworząc miejsce multikulturowe. Ponadto Kafefajka organizuje wieczory filmowe oraz imprezy tematyczne, na które serdecznie zaprasza! Szczegóły

http://www.kafefajka.com/

ul. Nowy Świat 26/28 paw.20 i paw. 1, ul. Oboźna 9

 

EDDU

Nazywamy się eddu i jesteśmy ogólnopolską społecznością ludzi zajmujących się rozwojem osobistym: inteligencją emocjonalną, finansową, biznesową, socjalną, duchową i wszystkim, co uczy bycia mądrzejszym i efekty

wniejszym. Organizujemy się cyklicznie w klubach rozwoju osobistego i poprzez edukację połączoną z dobrą zabawą zmieniamy swoje życia korzystając z najlepszych technologii rozwoju osobistego, które bazują na najskuteczniejszych osiągnięciach psychologii sukcesu i psychologii zmiany osobistej.

Organizujemy comiesięczne szkolenia w kilkunastu mistach, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów.
i
Jesteśmy pełni pasji, efektyni i konkretni. Łączymy profesjonalny rozwój intelektu z emocjonalną otwartością i dobrą zabawą.
i
Zacznij rozwijać się z nami i korzystaj ze szkoleń!
Sprawdź czego aktualnie możesz się nauczyć wchodząc na www.eddu.pl
i

W Biegu Cafe

W Biegu Café

W Biegu Café by Jacobs Krönung jest miejscem stworzonym z myślą o Was. Gdy chcesz spotkać się ze znajomymi, odpocząć, miło spędzić czas albo po prostu napić się pysznej kawy – zapraszamy!

Dla osób posiadających legitymację członkowską ELSA Poland 15% zniżki na wszystkie produkty!

KILL BILLKILL BILL

Zapraszamy do najbardziej ekskluzywnego klubu bilardowego w Warszawie. Posiadamy osiem stołów bilardowych (9-stopowe Wik Olimpic, sukno Iwan Simonis 860), trzy stoły do futbolu stołowego (piłkarzyków) oraz dwie tarcze do darta. Można też u nas obejrzeć mecz lub dowolne inne wydarzenie sportowe. Dysponujemy stu pięćdziesięcioma miejscami siedzącymi i barem z pełną kartą drinków. Lokal jest klimatyzowany. Klub posiada licencję klubu bilardowego PZBil.

Zachęcamy do organizacji imprez zamkniętych i zapoznania się z naszym tygodniowym kalendarzem promocji.

Dla posiadaczy legitymacji ELSA Poland wyjątkowe zniżki!

Kontakt:

  • tel: 222431108
  • e-mail: killbillklub@gmail.com

Kino KCKino KC

Drodzy Kinomani! Kino KC to wyjątkowy projekt, jakiego brakowało w Warszawie. W Kinie KC planowane są nie tylko seanse filmów o wyraźnych walorach artystycznych, ale przede wszystkim ciekawe projekty filmowe, muzyczne i prezentacje artystyczne.

Kino KC jest alternatywą dla wszystkich poszukujących nowym form spędzania wolnego czasu, ciekawą propozycją niebanalnej rozrywki w centrum miasta. W programie znajdą się teatry telewizji, najlepsze polskie serialne, dokumenty i filmy artystyczne, przeglądy filmowe, festiwale, premiery teledysków oraz spotkania z ludźmi kultury: pisarzami, filmowcami, aktorami i muzykami.

Dla posiadaczy legitymacji ELSA Poland wyjątkowe zniżki!

Do zobaczenia na seansach!

 

 

NOONA

Noona
to przytulna kawiarnia na Warszawskim Powiślu. Miejsce, gdzie zregenerujesz siły przy zdrowym śniadaniu. Filiżankę dobrej kawy, z pasją zaparzą wyszkoleni bariści. Ciasta domowe osłodzą dzień każdemu bywalcowi okolicznej BUW. W przerwie między zajęciami można zjeść szybki lunch i skorzystać z bezprzewodowego Wi-Fi.

Kawiarnia serwuje rozmaite kanapki, wyszukane kompozycje smakowe w różnych rodzajach pieczywa. Grillowane na życzenie, są idealną przekąską w drodze do Centrum Nauki Kopernik. W menu znaleźć można ciekawe alternatywy dla typowej czarnej herbaty- parzone z dodatkami świeżego imbiru, goździków i owoców.

Kawiarnia Noona przyciąga swoim jasnym kameralnym wnętrzem wychodzącym naprzeciw ulicznemu gwarowi. Niskie ceny nie ujmują smaku potraw, a zachęcają do częstych wizyt w lokalu licznych studentów.

Jeżeli się spieszysz możesz złożyć zamówienie telefonicznie i odebrać je na miejscu. Przy zamówieniu powyżej 30 zł, jest możliwość dostarczenia dań i/lub napojów do wyznaczonego miejsca w okolicach BUW.

Dla posiadaczy legitymacji ELSA Poland wyjątkowe zniżki!

Zapraszamy i życzymy smacznego:)!

Kawiarnia Noona prowadzi również usługi cateringowe w całej Warszawie, więcej informacji na miejscu:
ul. Dobra 53 w Warszawie, pod numerem (22)828-28-08 lub pod adresem e-mail: noona@noona.pl.
https://www.facebook.com/kawiarnianoona?fref=ts

 

 

Fenomenalna

 

Restauracja Fenomenalna Crepes & Cafe usytuowana jest w gmachu Biblioteki UW. To niesamowite, klimatyczne miejsce specjalizuje się w serwowaniu najlepszej kawy na Powiślu i równie smacznych, co gigantycznych naleśników w wersji na słono i słodko. Jest to jedyna taka restauracja w Warszawie (a może na Ziemi), gdzie można pieścić swoje podniebienie smakołykami jednocześnie bujając się w hamaku. Niesamowita atmosfera, wspaniałe doznania dla ciała i duszy, a wszystko to w przystępnych, studenckich cenach.

Dla osób posiadających legitymację członkowską ELSA Poland 10% zniżki.