XV Prawnicze Targi Pracy ( 23.10.2013r. BUW )

1120051_3644530009966_1828129698_o

Prawnicze Targi Pracy to projekt dla wszystkich studentów i absolwentów prawa w Polsce. Organizowany już po raz 15 jest dowodem na to jak wielką sympatię zyskał wśród odbiorców. Jednocześnie – jego coroczne, coraz ciekawsze i bogatsze w oferty edycje, stanowią odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku, jak i samych zainteresowanych. Biorąc to pod uwagę, projekt gwarantuje nie tylko bezpośrednie spotkania z prawnikami, ale także wartościowe warsztaty praktyczne.

Targi stanowią bezcenną szansę spotkania z prawnikami – praktykami, będącymi specjalistami w konkretnych gałęziach prawa; okazję na bezpośredni kontakt z przedstawicielami podmiotów wiodących prym na rynku usług prawnych – największych i najlepszych kancelarii oraz firm.

Prawnicze Targi Pracy to także doskonała okazja na weryfikację własnych kwalifikacji, zdolności oraz realnych szans na pozyskanie zatrudnienia.

Nie zmarnuj swojej szansy!
Być może któryś z pracodawców czeka właśnie na Ciebie!

Zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42