XV Dni Edukacji Prawniczej

Dni Edukacji PrawniczejJuż po raz piętnasty Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma przyjemność i wielki zaszczyt zaprosić Was na Dni Edukacji Prawniczej, które odbędą się od 22 do 24 listopada 2011 roku na Uniwersytecie Warszawskim.

Dni Edukacji Prawniczej (DEP) to jedno z ważniejszych wydarzeń w akademickim rozkładzie jazdy. Bardzo rozpoznawalne i będące jednym z flagowych projektów ELSA, cieszą się ogromną i w dodatku rosnącą popularnością. Nie bez powodu! Trudno spotkać na co dzień w jednym miejscu i czasie tylu profesjonalistów z różnych dziedzin prawa.

To projekt, w trakcie którego studenci wydziałów prawa mogą odkryć ścieżki swojego dalszego rozwoju. To niepowtarzalna okazja by poszerzyć horyzonty swojej przyszłej kariery i poznać różne aspekty prawa. O tym, że warto się z nami spotkać świadczy bezsprzecznie to, że co roku wspierają nas samorządy prawnicze, znane firmy doradcze czy najlepsze kancelarie.

Więcej informacji nt. spotkań znajdziecie na stronie DEP-u oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

XV Dni Edukacji Prawniczej ELSA Poland

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42