XIX Dni Edukacji Prawniczej

Rozwiń skrzydła swoje12191011_10153755144194490_3525401837461813553_nj kariery!

Dni Edukacji Prawniczej (w skrócie DEP) są jednym z najważniejszych i najlepiej rozpoznawalnych projektów w ELSA Poland, którego początki sięgają 1997 roku. To ogromne przedsięwzięcie realizowane jest przy współpracy samorządów prawniczych, instytucji życ
ia publicznego, władz uczelni oraz wydziałów prawa w całym kraju. W tym roku Dni Edukacji Prawniczej odbędą się już po raz dziewiętnasty.

W dniach od 16 do 18 lis
topada 2015 r. w 16 miastach: Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Słubice, Stalowa Wola, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław, studenci wydziałów prawa i administracji będą mieli możliwość wziąć udział w projekcie i zdobyć cenną wiedzę oraz umiejętności.

Dni Edukacji Prawniczej to przedsięwzięcie o charakterze edukacyjnym, podczas którego wskazujemy studentom możliwości doskonalenia się, dokształcania oraz pokazujemy różne kierunki przyszłej kariery zawodowej. To wydarzenie jest także okazją do przedstawienia nowych trendów rozwoju prawa, poznania możliwości wykorzystywania socjologii, psychologii czy ekonomii w pracy prawnika. Do podstawowych filarów projektu należą:
– prezentacje zawodów prawniczych;
– prezentacje firm prawniczych i konsultingowych;
– prezentacje programów praktyk i stypendiów zagranicznych;
– profesjonalne warsztaty i szkolenia.

W tym roku m. in. w wielu miastach będzie istnieć możliwość zapoznania się szczególnie z tematyką mediacji oraz pozostałych alternatywnych metod rozwiązywania sporów. Jest to temat, który przez cały czas rozwija się w naszym kraju i mamy nadzieję, że dzięki naszemu projektowi odbiorcy zainteresują się bliżej możliwościami jakie stwarza.

Weź udział w projekcie i wDEPnij na swoją ścieżkę kariery!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42