XIV Ogólnopolski Konkurs na Glosę

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland wraz z Grupa Lokalną ELSA Słubice serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w XIV Ogólnopolskim Konkursie na Glosę do Orzeczenia Sądu Najwyższego, Trybunału Konstytucyjnego oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów wydziałów prawa i administracji w Polsce, będących co najmniej na II roku. Składa się z dwóch etapów: w pierwszym uczestnicy piszą glosę do jednego z zaproponowanych przez organizatora orzeczeń z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, konstytucyjnego, karnego lub finansowego. Termin nadsyłania prac upływa 23.11.2010 r.

Do następnej fazy Konkursu przechodzą autorzy pięciu najlepszych prac ( po jednej z każdej dziedziny). W drugim etapie konkursu, będącym jednocześnie jego finałem, jury spośród finalistów wybierze autora najlepszej glosy.
Uroczysty finał Konkursu wraz z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się 15.12.2010 r. w Collegium Polonicum w Słubicach.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Pytania można kierować na adres mailowy glosa@elsa.org.pl.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42