XIV Ogólnopolska Konferencja Podatkowa: „Nadużycia w podatkach. Doświadczenia i perspektywy.”

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland ma zaszczyt zaprosić na XIV Ogólnopolską Konferencję  Podatkową. Tematem przewodnim tej edycji są nadużycia w podatkach. Konferencja odbędzie się 11 i 12 października 2013 r. w siedzibie Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie.

okpEuropejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland w swojej ponad trzydziestoletniej historii, podjęło się organizacji wielu przedsięwzięć naukowych, tematycznie związanych z istotnymi zagadnieniami prawnymi, które zrodziły się w praktyce. Jednym z głównych projektów Stowarzyszenia, który odbywa się cyklicznie, a którego czternasta edycja odbędzie sie już w dniach 11-12 października br., jest Ogólnopolska Konferencja Podatkowa.

Każda edycja przyciąga wybitnych przedstawicieli kadry naukowej, pracowników organów podatkowych, doradców podatkowych, jak również rzeszę studentów, zainteresowanych dynamicznie rozwijającą się dziedziną prawa, jaką jest prawo podatkowe.

Tegoroczne rozważania konferencyjne skupią się wokół zagadnienia nadużyć w prawie podatkowym. Jest to temat o doniosłym i aktualnym charakterze, będącym przedmiotem zainteresowania zarówno prawktyków, pracowników naukowych i autorów projektów aktów normatywnych.

O aktualności poruszanych zagadnień świadczy znamienite grono prelegentów, którzy zgodzili się wziąć udział w XIV Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami, jak również z programem samej Konferencji. Odbędzie się ona w dniach 11–12 października w Warszawie w siedzibie Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z programem XIV Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej oraz sylwetkami prelegentów .

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42