XIV Dni Edukacji Prawniczej

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma zaszczyt zaprosić na XIV Dni Edukacji Prawniczej, które odbywać się będą od 16 do 18 listopada na Uniwersytecie Warszawskim.

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów ELSA. Z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród studentów prawa z warszawskich uczelni. Nic dziwnego, ponieważ stanowi niepowtarzalną okazję do spotkania się z przedstawicielami palestry, aplikantami oraz osobami pracującymi w najbardziej znanych w Polsce kancelariach i firmach doradczych.

XIV Dni Edukacji Prawniczej

Ten projekt pokazuje również, jak wiele możliwości czeka na studenta na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu 
Warszawskiego oraz jak może potoczyć się jego kariera po zakończeniu studiów. W tym roku w programie Dni Edukacji Prawniczej znalazły się między innymi: spotkania z doradcą podatkowym i koordynator LLP Erasmus, warsztaty z Legal English oraz prawa podatkowego.

Zachęcamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. Szczegółowy harmonogram i miejsca spotkań dostępne są oficjalnej stronie internetowej.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42