XI Prawnicze Targi Pracy

Studencie! 8-9 listopada 2011r., Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego – niech ta data i to miejsce nie będą Ci obojętne! ELSA Poland zaprasza na XI Prawnicze Targi Pracy.

W jednym miejscu, kolejny raz, spotkają się przedstawiciele firm i instytucji, które swoją ofertę pracy, praktyk i staży przedstawią tysiącom uczestników: studentom i absolwentom wydziałów prawa i administracji z całej Polski. Zostań jednym z nich!

XI Prawnicze Targi PracyBiorąc udział w Prawniczych Targach Pracy, możesz zwiększyć swoją szansę na rynku pracy, ocenić i zweryfikować swoje kwalifikacje, a nawet poszerzyć swoją wiedzę teoretyczna i praktyczną uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez wybitnych specjalistów!

Jak co roku przedstawiciele najważniejsi pracodawcy branży prawniczej przekażą informacje na temat procesu aplikowania i wymagań stawianych przyszłym pracownikom i praktykantom. Poprzez bezpośredni kontakt, stając twarzą w twarz z wystawcą, możesz poznać specyfikę działalności firmy, instytucji oraz kulturę organizacyjną funkcjonowania korporacji. Targi dają Ci możliwość zadawania nurtujących pytań dotyczących wymagań i preferencji wystawców. To wyjątkowa szansa. Nie zmarnuj jej!

Prawnicze Targi Pracy – dwa dni, jedno miejsce, tysiące możliwości! Pamiętaj! Kariera czeka tuż za rogiem!

Więcej informacji na stronie internetowej Stolica Kariery.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42