Wartość zdrowia, czyli o konsekwencjach wprowadzenia ustawy refundacyjnej

ELSA Warszawa serdecznie zaprasza na konferencję naukową Wartość zdrowia, czyli o konsekwencjach wprowadzenia ustawy refundacyjnej, która zacznie się 14 kwietnia 2011 roku o godzinie 18:30 w sali 1.2 w Collegium Iuridicum II przy ulicy Lipowej 4 w Warszawie.

Celem konferencji jest przybliżenie studentom prawa oraz pozostałym uczestnikom problematyki kontrowersyjnej ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych i jej wpływu na sytuację prawno-ekonomiczną adresatów, począwszy od koncernu farmaceutycznego, a skończywszy na osobie chorej.

Wartość zdrowia

Bardzo ważne jest podniesienie poziomu wiedzy na temat zawiłych regulacji, mających bezpośredni wpływ na los konkretnych podmiotów, a także konsekwencji prawnych, mogących wyniknąć z niezgodnego z przepisami zachowania.

Funkcję prelegentów pełnić będą wybitni znawcy tematu:

  • dr hab. Marcin Matczak, adiunkt w Instytucie Nauk o Państwie i Prawie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, radca prawny.
  • Lech Sprawka, Poseł na Sejm RP VI kadencji, członek Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych przy Sejmowej Komisji Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42