Warsztaty ze wstępu do prawoznawstwa – relacja

15 grudnia 2011 roku w sali A3 Collegium Iuridicum II przy ulicy Lipowej 4 odbyły się warsztaty ze wstępu do prawoznawstwa dla studentów I roku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Warsztaty poprowadzili: dr Tatiana Chauvin i dr Wiesław Staśkiewicz, pracownicy Instytutu Nauk o Państwie i Prawie WPiA UW. Swoim przybyciem zaskoczył wszystkich Pan prof. Tomasz Stawecki. Zaangażowanie Pana profesora w nasz projekt było dla nas ogromnym zaszczytem.

Tematem spotkania był zbliżający się egzamin ze wstępu do prawoznawstwa. Ze względu na to, że formuła egzaminu została w tym roku zmieniona – będzie on miał teraz formę pisemną, studenci mieli okazję dowiedzieć się z jakich części będzie się składał oraz usłyszeć o wszelkich zmianach i nowościach. Prowadzący odpowiedzieli na wszystkie pytania studentów i udzielili licznych wskazówek, które z pewnością okażą się cenne podczas przygotowań do egzaminu.

Pozytywnym zaskoczeniem okazała się również frekwencja, która była niewiarygodnie duża. Sala wypełniona była po brzegi. Cieszymy się, że warsztaty przyciągnęły tylu studentów i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie, które planujemy zorganizować w styczniu. Dotyczyć ono będzie jednej z części egzaminu ze wstępu do prawoznawstwa, a mianowicie analizy aktów prawnych. Mamy nadzieję, że będzie ono cieszyć się równie dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Dominika Skolimowska

Koordynatorka warsztatów ze wstępu do prawoznawstwa

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42