VIII Ogólnopolski Konkurs Prawa Europejskiego

Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej znajomość prawa obowiązującego w Unii Europejskiej stała się niezwykle pożądana we wszystkich sektorach zatrudnienia.

Tym potrzebom wychodzi naprzeciw Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland, które już po raz ósmy zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Prawa Europejskiego. Tegoroczne eliminacje do konkursu trwają od 1 kwietnia do 10 maja. Finał rywalizacji będzie miał miejsce 28 maja we Wrocławiu.

W pierwszym etapie konkursu zadaniem uczestników jest napisanie eseju na jeden z tematów podanych przez organizatorów. Spośród nadesłanych prac wybrane zostanie 25 najlepszych, których autorzy wezmą udział w finałowym teście.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody!

Ogólnopolski Konkurs Prawa Europejskiego został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz  Komisji Europejskiej w Polsce. Opiekę merytoryczną nad projektem sprawuje prof. dr hab. Krzysztof Wójtowicz.

Więcej informacji odnośnie wydarzenia znaleźć można na jego stronie internetowej.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42