VIII edycja akcji „Uwolnij swoje notatki”

300x250_196aZapraszamy do aktywnego udziału w VIII edycji akcji „Uwolnij swoje notatki”

Usystematyzowana wiedza na wyciągnięcie ręki? To możliwe. Sam możesz pomóc w tworzeniu wielkiej bazy notatek. Wiadomo: bez dobrze opracowanych notatek przygotowania do egzaminu są dłuższe i trudniejsze. Dlatego Wolters Kluwer rozpoczyna VIII edycję ogólnoakademickiej akcji uwalniania notatek. Przeszukajcie plecaki, notatniki i szuflady i podzielcie się ze wszystkimi.

Wystarczy dodać na stronie www.student.LEX.pl przynajmniej 3 pliki z przygotowanymi przez siebie notatkami, skryptami, opracowaniami lub pytaniami egzaminacyjnymi z poprzednich lat. Notatki mogą dotyczyć dowolnego przedmiotu z toku studiów.

Dla osób, które podzielą się notatkami z innymi, Wolters Kluwer przygotował nagrody. Jeśli dodacie 3 pliki, otrzymacie książkę o tematyce prawniczej. Jeżeli uda Wam się dodać 5 plików, otrzymacie książkę oraz maskotkę LEKSIA- przyjaciela wszystkich prawników. Dla osoby, która udostępni największą ilość notatek przygotowaliśmy nagrodę – niespodziankę.

Akcja trwa od 16.01 do 14.02.2014 r.

Regulamin i więcej informacji na stronie: http://student.lex.pl/materialy-edukacyjne

Baza Wolters Kluwer liczy już ponad 2 000 notatek i skryptów i jest do dyspozycji studentów prawa i administracji!

Zachęcamy do dodawania swoich!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42