VI Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych

16 oraz 17 marca odbędą się już po raz VI Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych, cykl spotkań o charakterze wykładowym i warsztatowym mającym na celu zmniejszenie dystansu pomiędzy studentami a przedstawicielami praktyki prawniczej oraz przedstawienie dróg kariery stojących przed absolwentami wydziałów prawa, jak również podniesienie umiejętności poprzez umożliwienie udziału w szkoleniach.

W tegorocznej edycji wezmą udział delegaci największych na rynku firm doradczych i podatkowych, przedstawimy również zawód komornika jako alternatywną drogę rozwoju zawodowego. Zabierzemy głos w kwestiach nurtujących polskie środowisko prawnicze, dotyczących współczesnej pozycji sędziego i szans oferowanych przez ten zawód oraz trudnej sytuacji na niezmiennie cieszących się ogromną popularnością aplikacjach adwokackiej i radcowskiej.

Planujemy również odbycie szkoleń z prawa podatkowego prowadzonych przez Ernst&Young oraz angielskiej terminologii prawniczej dotyczącej prawa spadkowego, którą pokieruje przedstawiciel szkoły językowej Transkrypt.

Po ostatniej prelekcji widzimy się również na afterparty, które startuje o 20:00 w znanej wszystkim dobrze Huli Kuli.

Agendę znajdziecie na oficjalnej stronie projektu.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42