V edycja konkursu „EYe on Tax”

Zacznij poziom wyżej. Poznaj tajniki pracy Doradcy Podatkowego.

V edycja konkursu 'EYe on Tax'

Zbierz 3- lub 4-osobowy zespół i wypełnij formularz rejestracyjny. Rozwiążcie przygotowane dla Was zadania, dotyczące problemów podatkowych, z którymi w praktyce borykają się przedsiębiorcy.

Odwiedźcie najbliższy sąd administracyjny. Sprawozdanie z rozprawy w sprawie podatkowej może dostarczyć Wam dodatkowych punktów już na I etapie, a na pewno pozwoli Wam lepiej przygotować się do finałowej rozgrywki.

Każdy, kogo od podatku głowa nie boli i przebrnie przez 3 etapy konkursu, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody:

  • Nagroda główna – 20000 PLN dla zwycięskiego zespołu, płatna praktyka w Dziale Doradztwa Podatkowego Ernst & Young, szkolenie Komunikacja w Zarządzaniu oraz System Informacji Prawnej Legalis od Wydawnictwa C.H.Beck.
  • II miejsce – bezprzewodowy system audio Squeezebox™ Duet od firmy Logitech, szkolenie Komunikacja w Zarządzaniu oraz nagrody książkowe Wydawnictwa C.H. Beck.

Dla wszystkich finalistów III etapu – atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zgłoś swój zespół już dziś! Zgłoszenia udziału w konkursie przyjmujemy do 14 listopada 2009 r. Ostateczny termin nadsyłania rozwiązań: 17 listopada 2009 r.

Więcej informacji na temat konkursu oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie internetowej konkursu.

PS Chcesz wystartować w konkursie EYe on Tax lub Financial Challenger, ale masz problemy z dobraniem zespołu? Ta grupa jest dla Ciebie! Zapisz się i znajdź studentów, z którymi powalczysz o cenne nagrody!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42