Uniwersytet Ernst&Young

Zapraszamy serdecznie na prezentację nowego programu, obejmującego praktykantów i asystentów rozpoczynających swoją karierę w dziale doradztwa podatkowego firmy Ernst & Young- programu Uniwersytet Ernst&Young.

Celem programu jest wykształcenie nowego pokolenia zdolnych i wszechstronnych doradców podatkowych. Każda osoba rozpoczynająca od tego roku pracę w Ernst & Young w dziale doradztwa podatkowego zostanie objęta tym dwuletnim programem- będąc normalnym, etatowym pracownikiem firmy dużą część swojego czasu poświęci na pogłębienie wiedzy odnośnie wszystkich dziedzin prawa podatkowego. Dzięki temu po dwóch latach uczestnictwa w programie pracownik będzie nie tylko wszechstronnie przygotowany do potrzeb rynku pracy, ale również będzie miał szansę świadomie podjąć wybór odnośnie własnej przyszłości i specjalizacji w podatkach.

Spotkanie z pracownikami firmy Ernst & Young połączone z prezentacją programu odbędzie się w poniedziałek 31 marca o godzinie 11:00. Miejsce spotkania:

Sala Balowa
Pałac Tyszkiewiczów-Potockich
Uniwersytet Warszawski
Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i zaplanowania swojej przyszłości wespół z firmą Ernst & Young!

Na ewentualne pytania związane ze spotkaniem odpowie ambasador E&Y w ELSA Warszawa, Piotr Piontkowski.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42