UNICEF i ELSA na Gwiazdkę

UNICEF na Gwiazdkę

Ponad 80% rodzin w Polsce wysyła bożonarodzeniowe życzenia do swoich
najbliższych, klientów, współpracowników. Czy chciałbyś uratować życie
dziecka wysyłając świąteczną kartkę?

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa przy współpracy
z UNICEF Polska organizuje akcję UNICEF na Gwiazdkę na rzecz najuboższych dzieci. W dniach 3- 16 grudnia 2007 roku na Uniwersytecie Warszawskim zorganizowane będą stoiska UNICEF, na których będzie można kupić świąteczne upominki. Stoiska UNICEF można znaleźć w Collegium Iuridicum (hol główny) i na terenie starego BUW.

Każdy drobiazg to pomoc dla dziecka i jednocześnie miły akcent na święta. Każdy będzie chciał coś podarować bliskim, a kupując upominki UNICEF przy okazji spełnisz dziecięce marzenia.

Podarunki UNICEF to nie tylko doskonała jakość i ciekawe wzornictwo, to także wsparcie programów UNICEF ratujących życie dzieci w najuboższych regionach świata i pomoc dla osób pozbawionych pracy, czy środków do życia. Dzięki jednej sprzedanej kartce można kupić szczepionkę przeciw polio dla 3 dzieci.

Na całym świecie osoby, które wybierają upominki UNICEF, pomagają ratować życie dzieci. Warto dokonać świadomego wyboru. Wysyłając piękną kartkę jednocześnie, wraz z ELSA, wspierasz działania najbardziej znanej organizacji, której działalność jest całkowicie poświęcona dzieciom!

Serdecznie zapraszamy!

Jolanta Tina Pietrkiewicz
Koordynator Lokalny projektu UNICEF

ELSA Warszawa

Tel.: + 48 604 858 017
e-mail: pietrkiewicz.jt@interia.eu
www: http://warszawa.elsa.org.pl

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42