Tynetzki&Lenny B-DAY DESTRUCTION by ELSA Warszawa & T&N Entertainment

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej imprezy, która będzie miała miejsce w legendarnym już Klubie Platinium 13 kwietnia 2012 r.!
Tego dnia swoje urodziny będa oficjalnie obchodzić Lenny i Tynetzki. Będzie to świetna okazja do zapełnienia jednego z najbardziej kultowych miejsc Warszawy. Tego dnia do Waszej dyspozycji będą 3 sale taneczne z różnymi gatunkami muzyki, a dodatkowa jedna sala tylko dla gości Tynetzki&Novatzki Entertainment! Prawie tak legendarne jak sam klub jest jego truskawkowe KAMIKAZE, ktorego będziecie mogli spróbować w naszym doborowym medyczno-prawniczym towarzystwie!
UWAGA UWAGA do godziny 22!
Happy Time 2 for 1 – order once drink twice!
„Barmani Platinium przez lata prowadzili badania w tajnym laboratorium znajdującym się w najciemniejszych zakamarkach klubu. W wyniku ich pracy nad DNA napojów orzeźwiających oraz wyskokowych udało się odkryć skomplikowane kody genetyczne i w prosty sposób klonować każdy z nich.
Nie zdziwcie się więc jeśli zamawiając drinka, sok czy szampana będzie dwoić Wam się w oczach a zapłacicie tylko za jeden.” (zamów 0,7 wypij 1,4!?)

Za deckami:
=Novatzki (House, Electro)
=Lenny Verde
=Derlo (Funk, HH, RnB)
=Tynetzki (House, Electro)
=J-ki
=C-mon (HH,RnB)
=DJ Trycollins
= cała masa muzycznych gości!
oraz … jako że jest to impreza z cyklu Platinium Seduction … od pewnej godziny władzę na dwóch DJkach przejmie płeć piękna.
Nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy wszystkich których znamy i których dopiero poznamy, znajomych i znajomych znajomych!

FREE ENTRY

DRESS CODE/DOOR SELECTION
Zaznaczcie na wydarzeniu „wezmę udział” w ten sposób dostaniecie się na liste na wejściu!

FOTORELACJA: MARGOGRAFIA

http://www.facebook.com/platiniumclubpl

ELSA WARSZAWA:
www.facebook.com/elsawarszawa

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42