Tax’n’You – wystartowała V edycja konkursu KPMG!

Jeśli interesujesz się tematyką podatkową, prawną i rachunkową, nie boisz się wyzwań, a w przyszłości wiążesz swoją karierę z zawodem doradcy podatkowego, nie czekaj i zgłoś się do konkursu KPMG.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Do udziału w konkursie zapraszamy studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów III roku studiów licencjackich podejmujących edukację II stopnia, studentów I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2011 roku, zainteresowanych tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową.

 Co zrobić by znaleźć się w gronie finalistów?

  • Wejdź na stronę kpmg.taxandyou.pl.
  • Wypełnij formularz rejestracyjny i rozwiąż ankietę konkursową do 30 kwietnia 2012 r.
  • Czekaj na informację e-mailową do 14 maja 2012 r. o zakwalifikowaniu do grona 24 finalistów.

Finał konkursu odbędzie się 28 maja 2012 r. w hotelu InterContinental w Warszawie.
KPMG zapewnia nocleg oraz zwraca koszty podróży z dowolnego miejsca w Polsce.

Dlaczego warto?
Na najlepszych czekają cenne nagrody:

  • Umowa o pracę w KPMG oraz nagrody finansowe: 15 000 PLN, 10 000 PLN i 5 000 PLN ufundowane przez KPMG dla laureatów trzech pierwszych miejsc.
  • Płatne praktyki w KPMG dla pozostałych 21 finalistów.
  • Atrakcyjne nagrody rzeczowe dla uczestników finału przekazane przez Partnerów Strategicznych konkursu, w tym:  rower Kross, drukarki marki OKI, galanteria skórzana firmy OCHNIK, kurs językowy od empik school, szkolenie zarejestrowane na DVD „Sprzedaż w trudnych czasach” – Tom Snyder oraz książka 10 Idei HBRP „O przywództwie” przekazane przez Harvard Business Review Polska, kurs Excel oraz vouchery na szkolenia ufundowane przez firmę Imperium Szkoleniowe, pozycje książkowe wydawnictwa Wolters Kluwer, zestawy słodyczy firmy Nestlé Polska oraz możliwość bezpłatnej rejestracji w bazie Międzynarodowego Programu Praktyk prowadzonej przez AIESEC Polska.

Więcej informacji
Szczegóły i regulamin konkursu Tax’n’You 2012 znajdują się na www.kpmg.taxandyou.pl
Relacje zwycięzców poprzednich edycji Tax’n’You dostępne są na www.youtube.com/KPMGPoland
Informacje o innych programach dla studentów i absolwentów oraz aktualne oferty praktyk i pracy na www.kariera.kpmg.pl

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42