Symulacja egzaminu wstępnego na aplikację radcowską (II edycja)

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa we współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie zapraszają studentów III, IV i V roku prawa warszawskich uczelni do udziału w drugiej edycji symulacji egzaminu wstępnego na aplikację radcowską.

Symulacja odbędzie się na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego 17 kwietnia o 17:00 w sali 116 Auditorium Maximum (Kampus im. Ks. Ryszarda Rumianka, ul. Wóycickiego 1/3).

Aplikacja radcowska jest drugą co do popularności wybieraną przez studentów wydziałów prawa w Polsce. Celem projektu jest zapoznanie osób, planujących wybór zawodu radcy prawnego, z pierwszym poważnym krokiem na ich drodze: egzaminem wstępnym.

W pierwszej części zostanie przeprowadzona symulacja egzaminu: uczestnicy zmierzą się ze składającym się z 50 pytań testem, zakresem materiału odpowiadającym wykazowi tytułów aktów prawnych na egzamin wstępny na aplikację radcowską. Na jego rozwiązanie będą mieli 50 minut.

W drugiej części spotkania przedstawiciele Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie przedstawią studentom najważniejsze informacje związane z aplikacją oraz odpowiedzą na ewentualne pytania.

Osoby, które odpowiedzą poprawnie na największą liczbę pytań, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Zapisy rozpoczynają się 10 kwietnia 2012 r. i odbywają się przez stronęwww.elsa.warszawa.pl/symulacja/zapisy. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji na stronie www.elsa.warszawa.pl/symulacja

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42