Sprawdź się w międzynarodowym zespole ekspertów!

Dział Grants & Incentives Deloitte to międzynarodowy zespół profesjonalistów, zajmujących się wykorzystywaniem pomocy publicznej w codziennym rozwoju przedsiębiorstw.

Dział G&I w Polsce przygotowuje przedsiębiorców do wykorzystania funduszy europejskich na realizację nowych projektów oraz do tego, jak połączyć fundusze z inną pomocą publiczną. Współpracujemy blisko z zespołami podatkowymi, specjalizującymi się w zwolnieniach z podatku dochodowego w związku z realizacją przedsięwzięć. Deloitte posiada 60-osobowy zespół ekspertów specjalizujących się w pomocy publicznej!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy stażystów (Grants & Incentives, Kraków/Warszawa).

Jeśli chciałbyś wzbogacać swoją wiedzę, podnosić kwalifikacje i zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku profesjonalistów – dołącz do nas!

  

Od kandydatów – absolwentów i studentów IV oraz V roku – oczekujemy:

  • zdolności analitycznych
  • dobrych wyników na studiach
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania
  • dostępności co najmniej 4 dni w tygodniu

Najlepszym proponujemy pracę po zakończeniu stażu!

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego on-line w języku angielskim, załączenie CV oraz pełnego wykazu ocen ze wszystkich lat studiów do 20 czerwca 2009 r.

Please include the following statement:

I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Personnel Protection Act 29.08.1997 no 133 position 883).

E-mail: rekrutacja@deloitte.com.

WWW: http://careers.deloitte.com/polska/doswiadczeni-profesjonalisci/gateway.aspx.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42