Spotkanie z cyklu „Akademia ELSA”: „Reklama telewizyjna jako czyn nieuczciwej konkurencji” (16.04.2013)

Reklama jest potężnym środkiem promocji. Nierzadko zdarza się,że ciekawy i okraszony „chwytliwymi” sloganami spot telewizyjny  przyniesie danej firmie ogromny sukces i rozpoznawalność, a promowany przez nią produkt sprzedaje się jak świeże bułeczki.
Dociekliwych studentów prawa zastanawia jednak fakt: czy to, co widzimy codziennie w  jest zgodne z zasadami uczciwej konkurencji?

DLA-PIPER-580x349

Jeśli jesteście ciekawi odpowiedzi na to pytanie ELSA Warszawa wraz z DLA Piper zapraszają Was na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Akademia ELSA”
o tytule: „Reklama telewizyjna jako czyn nieuczciwej konkurencji”.

KIEDY? 16 kwietnia 2013r. o godz. 18:30
GDZIE? sala nr 200 w budynku Samorządu Studentów UW na Małym Dziedzińcu

Spotkanie poprowadzi Pani Justyna Wilczyńska-Baraniak, Senior Associate i adwokat.

Mec. Justyna Wilczyńska-Baraniak posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa upadłościowego. Doradza polskim i międzynarodowym korporacjom w kwestiach dotyczących ochrony własności intelektualnej, przede wszystkim patentów. Posiada również bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań karnych gospodarczych, w tym w szczególności związanych z naruszeniem praw autorskich do oprogramowania komputerowego. Doradzała międzynarodowej organizacji skupiającej czołowych producentów programów komputerowych na świecie i prowadziła działania zmierzające do ochrony praw autorskich do oprogramowania komputerowego.

Nie może Cię zabraknąć!

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42