Spotkania z Partnerami kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak

ELSA Poland zaprasza na spotkania z Partnerami kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, jednej z największych oraz najbardziej renomowanych i cenionych kancelarii w Polsce, która jest jednocześnie Partnerem projektu Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland – Ogólnopolskich Dni Praktyk Prawniczych (ODPP). Spotkanie będzie dotyczyło programu praktyk wakacyjnych, jaki prowadzony jest w SK&S.

W tym roku Prelekcję poprowadzą partnerzy i pracownicy kancelarii SK&S aż w 5 miastach
w Polsce: Poznaniu, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach. Spotkania odbędą się w dniach od 2 do 12 marca – szczegóły znajdują się m.in. na stronach internetowych oraz stronach FunPage Grup Lokalnych w w/w miastach.

W czasie spotkań, studenci będą mogli poznać szczegóły związane z praktykami w SK&S, a także porozmawiać z Partnerem kancelarii.

Na spotkanie zapraszamy zwłaszcza studentów IV i III roku, gdyż to do nich skierowany jest program praktyk w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak.

Na stronie http://skslegal.pl/praktyki_w_sks.php dostępne są szczegółowe informacje o procesie rekrutacji.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42