Rozwój prawa własności intelektualnej w sektorze farmaceutycznym

Na rynku krajowym, wspólnotowym, jak i światowym, pojawia się niezliczona liczba leków i produktów leczniczych. W każdym przypadku wprowadzenie lekarstw do obrotu gospodarczego wiąże się z powstaniem praw własności intelektualnej, przysługujących różnorodnym podmiotom: poczynając od producentów, a skończywszy na reklamodawcach.

Powstaje jednak szereg pytań dotyczących prawnego charakteru podmiotów uprawnionych, specyfiki tychże osób fizycznych i prawnych oraz roszczeń przysługujących im w razie naruszeń praw własności intelektualnej.

Na te pytania poszukiwać będą odpowiedzi uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Rozwój prawa własności intelektualnej w sektorze farmaceutycznym, która odbędzie się w dniach 25-26 marca 2010 r. w Rzeszowie. Organizatorzy przewidują nie tylko wykłady i odczyty monograficzne, lecz również możliwość szerokiej dyskusji na tematy tak naukowe, jak i praktyczne.

Rozwój prawa własności intelektualnej w sektorze farmaceutycznym

Wśród zaproszonych gości pojawią się teoretycy prawa, specjaliści branżowi oraz przedstawiciele firm i instytucji na co dzień zajmujących się prawem własności intelektualnej w sektorze farmaceutycznym.

Więcej informacji na temat konferencji możecie Państwo uzyskać na oficjalnej stronie konferencji.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42