Rekrutacja do Działu Doradztwa Podatkowego Ernst&Young

Ernst&Young jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Zatrudniamy ponad 1300 profesjonalnych doradców i audytorów. Świadczymy usługi w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.

Doradztwo Podatkowe

Zadaniem zespołu doradców podatkowych firmy Ernst&Young jest pomaganie przedsiębiorstwom. Nasi eksperci w zakresie podatków od osób prawnych, fizycznych oraz podatków międzynarodowych pomagają opracować efektywną pod względem podatkowym strukturę transakcji, zarządzać obciążeniami podatkowymi oraz ułatwić trwały rozwój firm.

Dopasowujemy nasze usługi do potrzeb klientów, od planowania aż po pomoc we wdrożeniu, sprawozdawczości i utrzymaniu efektywnych relacji z organami skarbowymi.

Praca w Ernst&Young

W Ernst&Young masz szansę dołączyć do grona świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Czeka Cię praca nad różnorodnymi projektami, także w środowisku międzynarodowym. Nasi pracownicy mają stały dostęp do atrakcyjnych szkoleń i światowych zasobów wiedzy firmy. Zasady promocji i rozwój zawodowy opieramy na obiektywnej ocenie pracownika. Liczy się wiedza, umiejętności, pomysłowość i skuteczność działania oraz zdolność pracy w zespole.

U nas uczysz się szybciej, bo zdobywasz doświadczenie w różnych dziedzinach i pracujesz z najlepszymi. Dołącz do nas i zacznij od poważnych wyzwań.

Od kandydatów – absolwentów lub studentów studiów magisterskich – oczekujemy:

  • zdolności analitycznych,
  • dobrych wyników na studiach,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
  • gotowości do podróżowania.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim, załączenie CV oraz pełnego wykazu ocen ze wszystkich lat studiów do 15 maja 2010 r.

Formularz rekrutacyjny.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42