Radca prawny – spojrzenie w przyszłość

11 marca 2011 roku na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się konferencja poświęcona wykonywaniu zawodu radcy prawnego, w tym odbywaniu aplikacji radcowskiej. Inicjatywa skierowana jest do studentów prawa, których część w przyszłości, jako absolwenci wydziałów prawa zasilą szeregi radców prawnych.

Wydarzenie służyć będzie rzetelnemu przedstawieniu charakteru i specyfiki zawodu zaufania publicznego, form jego wykonywania zarówno z perspektywy krajowej, jak i zagranicznej, prowadzeniu kancelarii prawnej, udziału w postępowaniach sądowych, jak również programu aplikacji, w tym poszczególnym jej etapom. Celem jest dostarczenie studentom obiektywnych informacji, ułatwienie podjęcia decyzji dotyczącej dalszej kariery zawodowej. W inicjatywie udział wezmą radcy prawni, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, spostrzeżeniami, udzielą odpowiedzi na pytania studentów.

Spotkanie organizowanie jest przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z Stowarzyszeniem Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji UW. Odbędzie się ono w Audytorium Stara Biblioteka. Zaczynamy o 10:30.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie OIRP oraz na plakacie.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42