Prawo i Medycyna: Znaczenie prawa patentowego w medycynie

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa i Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego WPiA UW ,,Ius et medicina” mają zaszczyt zaprosić na trzecie spotkanie z cyklu ,,Prawo i medycyna”, pt: ,,Znaczenie prawa patentowego w medycynie”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (12.04.2012) o godzinie 18.30 w Sali 3.6 w Collegium Iuridicum II przy ul. Lipowej 4.

Naszymi gośćmi będą: dr Bogdan Lang były Prezes koncernu farmaceutycznego US Pharmacy, obecnie zajmujący się badaniami nad nowymi lekami i dr inż. Piotr Kamiński – Europejski Rzecznik Patentowy, znawca prawa medycznego, prawa patentowego i specjalista zajmujący się regulacjami patentowania środków farmaceutycznych.

Nasi goście opowiedzą nam o europejskich i polskich zasadach patentowania leków i innych środków medycznych. Postarają się także wskazać rolę tych regulacji w świadczeniu usług medycznych. Wspomniane zostaną także kwestie obchodzenia regulacji prawa patentowego, najczęstsze sposoby omijania patentów w Polsce i za granicą. Postarają się także pokazać sposoby radzenia sobie z omijaniem i naruszaniem regulacji prawa patentowego.

Przewidujemy również dyskusję w trakcie spotkania. Zachęcamy do przygotowania pytań, spostrzeżeń i tematów, na które chcielibyście zwrócić uwagę.

Strona wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/250831108346725/

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42