Prawo i medycyna: Prawo i etyka w reklamie leków

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa i Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego WPiA UW „Ius et medicina” mają zaszczyt zaprosić na trzecie spotkanie z cyklu „Prawo i medycyna” pt. „Prawo i etyka w reklamie leków”, które odbędzie się 17 kwietnia 2012 r. w sali 3.4 Collegium Iuridicum II przy ul. Lipowej 4 (WPiA UW).

Naszym gościem będzie mecenas Magdalena Żak, radca prawny, Dyrektor Działu Prawnego w firmie Johnson&Johnson, specjalistka w dziedzinie prawa medycznego i farmaceutycznego.

Nasz gość opowie o regulacjach dotyczących reklamy leków. Poruszone zostaną m.in. takie kwestie jak ograniczenia w reklamie produktów leczniczych w świetle swobody działalności gospodarczej i konsekwencje ograniczeń w reklamie aptek. Spojrzymy także na reklamę leków z punktu widzenia branżowych kodeksów etyki.Przewidujemy również dyskusję w trakcie spotkania. Zachęcamy do przygotowania pytań, spostrzeżeń i tematów, na które chcielibyście zwrócić uwagę.Serdecznie zapraszamy!


Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42