Podatki (nie) do zniesienia! Analiza sytuacji podatkowej przedsiębiorcy w Polsce

ELSA WARSZAWA serdecznie zaprasza na konferencję naukową Podatki (nie) do zniesienia! Analiza sytuacji podatkowej przedsiębiorcy w Polsce, która odbędzie się 12 maja 2011 r. (czwartek) w godzinach 16:30-19:30 w sali nr 107 budynku
nr 23 (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych) na Kampusie im. ks. prof. Ryszarda Rumianka na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego (ul. Wóycickiego 1/3, Warszawa).

Funkcję prelegentów pełnić będą wybitni znawcy tematu:

  • Paweł Arndt – przewodniczący Komisji Finansów Publicznych
  • Mirosław Barszcz – prawnik, były minister finansów publicznych
  • Krzysztof Buk – notariusz, były Naczelnik Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej
  • Janusz Korwin-Mikke – polityk, publicysta, prezes partii Unia Polityki Realnej – Wolność i Praworządność
  • Jerzy Martini – doradca podatkowy, autor wielu publikacji, członek Prezydium Rady Podatkowej PKPP Lewiatan

Dyskusję moderował będzie Adam Cymer – ekonomista i publicysta zajmujący się tematyką gospodarczą, związany m.in. z magazynem Nowe Życie Gospodarcze i Polskim Towarzystwem Ekonomicznym.


Projekt został objęty patronatem Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, dr. hab. Marka Michalskiego, prof. UKSW.

Studenci II roku prawa WPiA UKSW, którzy będą uczestniczyć w konferencji i wpiszą się na listę obecności, będą, decyzją dr. Jana Stoksika, zwolnieni z obowiązku obecności na wykładzie z prawa rolnego.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42