Partnerzy ELSA Poland

Partner ELSA Poland

EY_Logo4 Ernst & Young jest jedną z wiodących międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Ernst &Young w Polsce to ponad 1300 ekspertów pracujących w 6 biurach na terenie kraju: w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Firma świadczy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, doradztwa podatkowego oraz doradztwa transakcyjnego.Nasze działania wspierane są wiedzą i doświadczeniem ponad 144 000 pracowników, w 140 krajach świata.Ernst & Young jest międzynarodowym zespołem specjalistów wywodzących się z różnych środowisk i kultur. Jednoczą nas te same wartości. Dzięki pracy zespołowej i nieustannemu rozwojowi nie tylko nadążamy za zmieniającym się światem, ale również mamy odwagę wskazywać innym nowe kierunki i rozwiązania.Stwarzamy wyjątkowo dogodne warunki do szybszego rozwoju zawodowego. Potrafimy docenić świeże pomysły, inicjatywę i zaangażowanie, a ścieżka awansu w naszej firmie opiera się na obiektywnym i rzetelnym systemie oceny.
   

 Sponsorzy strategiczni ELSA Poland

Allen&Overy Allen & Overy to międzynarodowa firma prawnicza założona w 1930 r., składająca się z ponad 500 partnerów i zatrudniająca około 5500 pracowników. Jesteśmy obecni w 22 krajach, zlokalizowanych na trzech kontynentach. Warszawskie biuro Allen & Overy powstało w 1991 r. Obecnie, zespół liczący ponad 50 prawników oferuje pełen zakres doradztwa prawnego we wszystkich głównych obszarach działalności Allen & Overy.

 

Deloitte Polska

Deloitte to jedna z największych firm doradczych działająca w ponad 150 państwach świata. W Polsce zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 9 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie. Obsługujemy największe polskie i międzynarodowe firmy działające we wszystkich obszarach gospodarki. Doradzamy klientom w obszarach: audytu, konsultingu, zarządzania ryzykiem oraz doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego, doradztwa finansowego i doradztwa prawnego.

DLA Piper Kancelaria DLA Piper zatrudnia ponad 8 500 pracowników, w tym 4 200 prawników i doradców podatkowych w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej, Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Globalna sieć 76 biur zlokalizowanych w 30 krajach czyni DLA Piper największą firmą prawniczą na świecie, świadczącą najwyższej jakości usługi zarówno na rzecz międzynarodowych korporacji i instytucji finansowych, jak również przedsiębiorców lokalnych. Więcej informacji na temat kancelarii na stronie internetowej.

 

   CMS jest międzynarodową kancelarią prawniczą świadczącą kompleksowe usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji. Jako jedna z największych firm prawniczych zatrudniamy ponad 3400 prawników w 65 biurach na całym świecie. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych kancelarii w Polsce – działamy na polskim rynku od ponad 20 lat. W biurach CMS w Warszawie i Poznaniu pracuje ponad 140 prawników, którzy doradzają klientom działającym we wszystkich sektorach gospodarki.

 

KPMG KPMG prowadzi obsługę transakcji zawieranych we wszystkich sektorach gospodarki przez największych inwestorów polskich i zagranicznych. Nasz zespół, choć młody, posiada rozległe doświadczenie. Składa się on z ponad 40 prawników, w tym 26 radców prawnych i adwokatów, świadczących kompleksowe usługi prawne. Interdyscyplinarna wiedza naszych prawników, wyrastająca z pełnego zrozumienia gospodarczego tła projektów, nad którymi pracujemy, wraz z pragmatycznym podejściem do rozwiązywania problemów, to gwarancja najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Uznaniem klientów cieszy się przyświecająca nam zasada nadawania klarownej i przystępnej formy zawiłym i niejasnym regulacjom prawnym.Doradztwo Podatkowe KPMGNa co dzień obsługujemy ponad 1000 klientów, wspierając ich we wszystkich aspektach działalności, na które ma wpływ prawo podatkowe. Pracując z nami będziesz doradzać przy największych transakcjach biznesowych w Polsce, będziesz ułatwiać inwestorom zagranicznym poruszanie się w polskiej rzeczywistości i współtworzyć najbardziej efektywne podatkowo koncepcje oraz strategie działań dla wielkich korporacji.Zakres tematów, którymi zajmujemy się w codziennej pracy obejmuje bankowo-finansowe zagadnienia podatkowe, podatek dochodowy od osób prawnych, opodatkowanie dochodów osobistych, VAT, międzynarodowe prawo podatkowe, cło i akcyzę, ceny transferowe, a także fuzje i przejęcia. W praktyce oznacza to cały szereg zagadnień, od opodatkowania sprzedaży, planowania podatkowego, likwidacji aktywów, restrukturyzacji spółek, po optymalne podatkowo programy emerytalne i programy motywacyjne dla pracowników. Nasi specjaliści dodatkowo reprezentują klientów na każdym etapie postępowania podatkowego i sądowego.KPMG Tax M.Michna sp.k. posiada biura w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach, w których zatrudnionych jest ponad 200 profesjonalistów, w tym ponad 100 licencjonowanych doradców podatkowych, radców prawnych i biegłych rewidentów.

 

mddp-logo-4c MDDP to wiodąca polska firma świadcząca kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów, outsourcingu, księgowości i naliczania wynagrodzeń, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.
PWC PwC jest wiodącą na świecie organizacją świadczącą profesjonalne usługi w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i usług doradczych. Korzysta z wiedzy i doświadczenia ponad 154 000 pracowników w 153 krajach. Ma biura w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. W Polsce zatrudnia ponad 1000 osób.
   

Partner Pro Bono ELSA Poland

Logo Doktór Jerszyński Pietras Kancelaria Doktór Jerszyński Pietras Adwokaci i Radcowie Prawni koncentruje swoją działalność w dziedzinie doradztwa prawnego związanego z szeroko rozumianym prawem gospodarczym, obejmującym zarówno kompleksowe przeprowadzanie konkretnych transakcji jak i prowadzenie spraw związanych z bieżącym funkcjonowaniem przedsiębiorców. Kancelaria reprezentuje także klientów w postępowaniach sądowych, arbitrażowych oraz administracyjnych związanych z działalnością gospodarczą.