Partnerzy ELSA Warszawa

Partnerzy ELSA Warszawa

BIRD&BIRD_POS_LOGO_CMYK_YELLOW  

Bird & Bird jest międzynarodową praktyką prawniczą będącą światowym liderem w ochronie własności intelektualnej i doradztwie przy innowacyjnych przedsięwzięciach w obszarze IT i nowych technologii. Kancelaria ma 28 biur w 19 krajach i współpracuje z ponad 1200 prawnikami w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i Australii.

Polskie biuro Bird & Bird jest liderem w zakresie ochrony własności intelektualnej, IT i cloud computingu. Warszawski zespół liczy ponad 50 prawników, mających szerokie doświadczenie w doradztwie regulacyjnym dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego, sektora IT, e-commerce, telekomunikacyjnego i farmaceutycznego, energetycznego oraz przy projektach badawczo-rozwojowych, w tym w zakresie transferu technologii. Kancelaria reprezentuje klientów w sporach sądowych oraz międzynarodowych arbitrażach. Doradza w zakresie fuzji i przejęć, prawa korporacyjnego. Świadczy kompleksowe doradztwo przy zamówieniach publicznych zarówno po stronie zamawiających, jak i wykonawców.

www.twobirds.com/pl

logo
 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie to jedna z dziewiętnastu i zarazem największa okręgowa izba radców prawnych w Polsce, skupiająca ponad 5990 radców prawnych. Prowadzi aplikację radcowską dla 4032 aplikantów. Swoim zasięgiem obejmuje Warszawę i byłe województwo stołeczne. Zajmuje się reprezentowaniem interesów zawodowych członków okręgowej izby radców prawnych, doskonaleniem zawodowym radców prawnych, nadzorem nad należytym wykonywaniem zawodu przez radców prawnych i aplikantów radcowskich, oraz występowaniem do organów rejestrowych lub ewidencyjnych z wnioskiem o wszczęcie postępowania o wykreślenie z rejestru lub ewidencji podmiotu prowadzącego działalność w zakresie pomocy prawnej niezgodnie z przepisami ustawy o radcach prawnych.
http://www.oirpwarszawa.pl

Magnusson_logo_metallic_grey  

Magnusson jest niezależną kancelarią świadczącą kompleksowe usługi prawnicze. Prowadzimy działalność na Białorusi, w Danii, Estonii, Finlandii, Niemczech, Łotwie, Litwie, Norwegii, Polsce, Rosji, Szwecji, oraz Ukrainie. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości doradztwa prawnego klientom działającym w Rejonie Morza Bałtyckiego, na rzecz przedsiębiorstw działających na rynkach lokalnych oraz na rynku międzynarodowym, a także organów administracji państwowej. Od chwili powstania w 2004 roku, warszawskie biuro doradzało przy największych transakcjach na rynku nieruchomości w Polsce oraz w Europie Środkowej i Wschodniej. Kancelaria Magnusson otrzymała nagrodę Law Firm of the Year Poland przyznawaną przez The Lawyer European Awards 2014. Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego Partnera:
http://www.magnussonlaw.com/international/PL

   
   
 izba komornicza  

Rada Izby Komorniczej w Warszawie

 

Partner językowy ELSA Warszawa

 

 
LOGO SAWICKI LLB 800pix Specjalistyczna Szkoła Legal English SAWICKI LLB jest pierwszą w Polsce szkołą językową prowadzoną przez radców prawnych. Na podstawie swoich doświadczeń zawodowych przygotowali oni językowy kursdoskonalenia zawodowego. Ten program zasadniczo różni się od standardowych kursów językowych typu Legal English. Punktem wyjściowym dla szkoleń SAWICKI LLB jest umiejętność porównania instytucji systemów prawa polskiego i common law. Na tej podstawie doskonalone są umiejętności komunikacji z zagranicznymi klientami. Certyfikaty SAWICKI LLB są uznanym i cenionym standardem na prawniczym rynku pracy.
http://www.sawicki-llb.co

 


Partner Legal Recruitment & Business Advisory ELSA Warszawa

 
bcslegal-partner-jpg-male BCSystems jest polską, certyfikowaną firmą doradczą, która powstała w 2006 roku. Od początku istnienia specjalizuje się w usługach skierowanych do branży prawnej, zarówno do kancelarii jak i działów prawnych firm.

Specjalizacja w kierunku rozwoju usług dla kancelarii i działów prawnych firm jest wynikiem posiadanego w tej dziedzinie doświadczenia. BCSystems z powodzeniem realizuje procesy rekrutacyjne do wszelkich działów prawnych kancelarii oraz firm. Firma świadczy kompleksowe usługi HR, szkoli prawników oraz realizuje projekty z obszaru doradztwa biznesowego, w zakresie którego łączy politykę personalną ze strategią biznesową kancelarii lub działu prawnego.

BCSystems posiada własne media w postaci portali internetowych, jak np. http://karieraprawnika.pl, http://studentprawa.pl oraz jest organizatorem największych w Polsce Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.

http://bcslegal.pl