Ogólnopolskiej Konferencja „Aktualne problemy prawa lotniczego” (11-12 kwietnia 2013r.)

859401_492270264165282_2043832247_o

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów wspólnie ze Stowarzyszeniem EUROAVIA Rzeszów,  zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Aktualne problemy prawa lotniczego”, która odbędzie się  w dniach 11 – 12 kwietnia br. w Rzeszowie.

Stolica Podkarpacia będzie gościć specjalistów z zakresu prawa lotniczego oraz licznych gości reprezentujących przemysł lotniczy, którego sercem śmiało można nazwać właśnie Rzeszów.

Projekt kierujemy zarówno do teoretyków i praktyków prawa lotniczego, przedstawicieli portów lotniczych oraz firm związanych z branżą lotniczą, jak również studentów kierunków prawniczych i związanych z lotnictwem. Mamy nadzieję, że przedsięwzięcie będzie stanowić forum wymiany opinii pomiędzy różnymi środowiskami.

To właśnie na Podkarpaciu skupiona jest większość polskiego przemysłu lotniczego. Stowarzyszenie Dolina Lotnicza, tworzą firmy przemysłu lotniczego, ośrodki naukowo-badawcze, których rozwój jest możliwy dzięki rozbudowanemu zapleczu edukacyjnemu i szkoleniowemu. Dolina Lotnicza jest największym i najbardziej znanym klastrem przemysłowym w Polsce.

W Polsce połudnowo-wschodniej dostrzegamy ogromne możliwości jakie niesie ze sobą rozwój przemysłu lotniczego, dlatego też podjęliśmy się wyzwania organizacji Konferencji, która swoją tematyką dotyka niezwykle ważnego obszaru związanego z jego rozwojem i funkcjonowaniem.

Strona eventu: http://www.konferencja-lotnicza.pl/

Fanpage eventu: http://www.facebook.com/events/458408677553172

Zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42