Ogólnopolski Konkurs „ITele©t”

10156081_720233451354381_1961887402_n„ITele©t” jest jednym z najmłodszych oraz najprężniej się rozwijających konkursów ogólnopolskich realizowanych przez ELSA Poland przy współpracy z kancelarią DLA Piper.

Konkurs adresowany jest do studentów IV i V roku studiów prawniczych, którzy interesują się nowymi, szybko rozwijającym się dziedzinami prawa, takimi jak prawo telekomunikacyjne, prawo własności intelektualnej czy prawo nowych technologii. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie jednego z kazusów konkursowych dotyczących tematyki prawnej konkursu, które zostały skonstruowane przez prawników z kancelarii DLA Piper. Termin nadsyłania prac upływa 26 kwietnia 2014 r. Etap ustny odbędzie się 15 maja w Warszawie.

Sukces dotychczasowych edycji tego projektu świadczy o dużym zainteresowaniu studentów stosunkowo młodymi dziedzinami prawa. Każdy z uczestników musi wykazać się szeroką wiedzą prawniczą oraz rozeznaniem w zagadnieniach związanych m.in. z problematyką Internetu i rynku komunikacji elektronicznej, jak również umiejętnym posługiwaniem się słowem pisanym.

Nagrodą jest opłacenie pobytu, przelotu oraz pokrycie części kosztów wydatków osobistych podczas „Summer schools” w Giessen, Niemcy, odbywającej się w dniach 19 lipca – 16 sierpnia. Nagrodą specjalną jest opłacenie pobytu podczas „Summer Law School” w Poznaniu, odbywającego się w dniach 20 – 27 lipca.

Więcej informacji: http://www.elsa.org.pl/itelect/index.php

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42