Ogólnopolska Konferencja „Piractwo w sieci. Zagrożenia bezpieczeństwa w dobie Internetu”

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Kraków ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Piractwo w sieci. Zagrożenia bezpieczeństwa w dobie Internetu”
d
Konferencja odbędzie się 7go maja 2012 r. w Audytorium Maximum – Centrum dydaktyczno kongresowym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
d
Podczas konferencji poruszone zostaną dwa bloki wyjątkowo aktualnych zagadnień:
d
1. Piractwo w sieci- zagadnienia związane z prawem autorskim.
2. Zagrożenia bezpieczeństwa w dobie Internetu.
d
d
w
Referaty wygłaszane będą przez specjalistów w tych dziedzinach oraz studentów, których nadesłane prace zostaną wybrane przez profesjonalną komisję naukową.Celem Konferencji jest nie tylko poruszenie zagadnień z szeroko rozumianym „piractwem w sieci” ale również dotknięcie problemu dotyczącego prawa ochrony danych w Internecie. Pod nasze rozważania chcemy także poddać podpisanie przez Polskę ACTA i ewentualne zmiany jakie w związku z tym mogą nastąpić. Mamy również nadzieję, że konferencja przyczyni się do wymiany poglądów pomiędzy środowiskiem prawniczym a osobami pracującymi w branży informatycznej.Udział w konferencji jest bezpłatny. Ponad to uczestnictwo we wszystkich wykładach premiowane będzie przyznaniem każdemu radcy prawnemu punktów edukacyjnych kształcenia ustawicznego.W charakterze podsumowania Konferencji oraz w celu utrwalenia poczynionych ustaleń oraz sformułowanych wniosków, planowane jest stworzenie wydawnictwa pokonferencyjnego, zawierającego zapis referatów oraz dyskusji.Serdecznie zapraszamy !

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42