Nowy Partner ELSA Warszawa!

bcslegal-partner-jpg-maleChcielibyśmy ogłosić, iż nawiązaliśmy stałą współpracę z BCSystems, który otrzymał tytuł Partnera Legal Recruitment and Business Advisory!

BCSystems jest polską, certyfikowaną firmą doradczą, która powstała w 2006 roku. Od początku istnienia specjalizuje się w usługach skierowanych do branży prawnej, zarówno do kancelarii jak i działów prawnych firm.

Specjalizacja w kierunku rozwoju usług dla kancelarii i działów prawnych firm jest wynikiem posiadanego w tej dziedzinie doświadczenia. BC Systems z powodzeniem realizuje procesy rekrutacyjne do wszelkich działów prawnych kancelarii oraz firm. Firma świadczy kompleksowe usługi HR, szkoli prawników oraz realizuje projekty z obszaru doradztwa biznesowego, w zakresie którego łączy politykę personalną ze strategią biznesową kancelarii lub działu prawnego.

BCSystems posiada własne media w postaci portali internetowych, jak np. http://karieraprawnika.pl, http://studentprawa.pl oraz jest organizatorem największych w Polsce Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.

http://bcslegal.pl

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42