Niezbędnik ELSA Warszawa

Niezbędnik ELSA WarszawaDrogi studencie I roku prawa!

Październik 2012 roku niewątpliwie na długo pozostanie w Twojej pamięci. Wielu próbowało przekonać Cię, że to czas, w którym musisz stawić czoła wyzwaniom, związanym z opuszczeniem rodzinnego miasta i rozpoczęciem samodzielnego życia w stolicy. My mówimy: to czas zupełnie nowej przygody!

ELSA Warszawa przedstawia Niezbędnik, czyli poradnik dla studentów pierwszego roku prawa. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy broszurę, która zawiera cenne informacje, m.in. charakterystykę największych Wydziałów Prawa i Administracji w Warszawie oraz prezentację organizacji studenckich. To nie wszystko! Niezbędnik obejmuje również praktyczne wskazówki – z nami dowiesz się jak wyrobić kartę miejską oraz przekonasz się, gdzie warto wybrać się na spacer lub przejażdżkę rowerem, a także i jak zaplanować weekend.

Pobierz niezbędnik w wersji elektronicznej.

Jednocześnie zachęcamy (tym razem już wszystkich studentów ;)) do skorzystania z promocji w Costa Coffee (ul. Krakowskie Przedmieście 8). Każdy, kto do 31 października 2012 r. przedstawi w kawiarni poniższy voucher (wydrukowany lub w wersji elektronicznej), może liczyć na zniżkę przy zakupie kawy latte i muffina.

Pobierz voucher.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42