XII Prawnicze Targi Pracy

Dziś ostatni dzień XII Prawniczych Targów Pracy. Kolejna edycja projektu organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland jest niewątpliwym dowodem na to, że wydarzenie na stałe zakorzeniło się w świadomości młodych ludzi, którym to przedsięwzięcie jest dedykowane.

Prawnicze Targi Pracy to projekt, organizowany cyklicznie, poświęcony od samego początku wszystkim studentom i absolwentom prawa w całej Polsce. Wraz z każdą kolejną edycją i jednocześnie – popularyzacją tego wydarzenia – partnerami stawały się największe i najlepsze kancelarie oraz korporacje prawnicze z całej Polski. Z inicjatywą projektu wyszli studenci – Członkowie Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland, którzy najlepiej rozumieją potrzeby młodych adeptów prawa. Coraz trudniej jest zabłysnąć podczas rekrutacji, a często warunkiem otrzymania pracy jest wysłanie kilkudziesięciu podań. W efekcie, rynek pracy jest  nadal niepewnym gruntem dla  młodych ludzi, będących świeżymi absolwentami.

Podczas Targów każdy z uczestników spotka się z szansą poznania opinii najlepszych prawników
– praktyków w kwestiach związanych z osobistymi predyspozycjami do pracy w poszczególnych gałęziach prawa. Takie możliwości zapewnią również specjalnie zorganizowane warsztaty. Co więcej wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu, będą mieli okazję zapoznania się ze specyfiką działalności firm oraz kulturą organizacyjną funkcjonowania korporacji. Spotkanie twarzą w twarz umożliwi również dyskusję, zadawanie pytań dotyczących m.in. wymagań i preferencji  wystawców.  W tegorocznym składzie znaleźli się najlepsi z najlepszych, w tym m.in.: Ernst&Young, Deloitte, KPMG, PwC, Accreo Taxand, Okręgowa Izba Radców Prawnych.

Więcej informacji na stronie: www.StolicaKariery.pl

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42