Najlepsi chcą pracować w Krawczyk i Wspólnicy

Marta Michałek, najlepsza studentka prawa po 3 roku na Uniwersytecie Warszawskim w roku akademickim 2007/2008 oraz zwyciężczyni konkursu Wspieramy Najlepszych, organizowanego przez Kancelarię Krawczyk i Wspólnicy, podjęła praktykę w kancelarii.

Marta otrzymała możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy przy ciekawych projektach, a także możliwość codziennej współpracy z ekspertami z różnych dziedzin prawa.

Jestem przekonana, że praktyki w Kancelarii Krawczyk i Wspólnicy będą niezwykle cennym uzupełnieniem mojej dotychczasowej wiedzy oraz, dzięki zdobytemu doświadczeniu, staną się istotnym krokiem na drodze mojego zawodowego rozwoju, mówi Marta Michałek.

Kancelaria wspiera najlepszych, fundując corocznie staż dla najzdolniejszego studenta Uniwersytetu Warszawskiego po 3 roku studiów oraz jednorazowe stypendium w wysokości 6.000 zł.

Jak podkreśla Michał Krawczyk, Partner Zarządzający kancelarii Krawczyk i Wspólnicy, celem kancelarii jest zbudowanie największego zespołu ekspertów w Polsce, zapewniającego klientom najlepsze rozwiązania w każdej dziedzinie prawa.

Finał kolejnej akcji Wspieramy najlepszych już w październiku. Warto się starać. Krawczyk i Wspólnicy wspierają najlepszych.

Więcej informacji na stronie www.krawczyk-legal.com.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42