Międzynarodowy Zjazd AA i SC Kraków 2009!

Kiedy? 4-8 marca 2009 (środa-niedziela).

Gdzie? KRAKÓW!!!

Tylko tu będziesz miał okazję nawiązać znajomości z członkami ELSA z całej Europy, weźmiesz udział w imprezach tematycznych jak np. Gangsta Party oraz słynnym Tramway Party! Poznasz Kraków od nietypowej strony – zamiast nudnych przewodników to MY pokażemy wam najciekawsze z punktu widzenia studentów strony miasta! Tylko tu weźmiesz udział w ważnych szkoleniach, prowadzonych przez najlepszych z ETG!

Tysiące pubów, klubów, restauracji, setki zabytków, architektoniczne perełki Polski, dzieła sztuki, niezwykłe miejsca, niezwykli ludzie, ponad 100 tysięcy studentów, którzy co roku masowo wybierają właśnie to miasto i jego uczelnie. To wszystko składa się na niesamowitą atmosferę Krakowa, miasta tętniącego życiem, której musisz doświadczyć właśnie z nami!

Nie jesteś z AA ani z SC? Nie ma problemu! Zapraszamy wszystkich! 🙂

Poczuj ELSA Spirit w Krakowie – mieście, które nie zasypia nigdy!

Bądź tu i stwórz z nami najlepszy zjazd w historii ELSA! Kraków czeka na Ciebie! Pokażmy razem Europie jak bawi się ELSA Poland!

Wszelkie niezbędne informacje na stronie zjazdu.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42