LUMINARZ – wykaż się znakomitą pracą magisterską

Świeżo upieczeni magistrzy prawa, którzy zdobyli tytuł, podejmując się napisania pracy z zakresu prawa europejskiego, mają po obronie szansę, by podjąć jeszcze jedno wyzwanie. ELSA Poland wraz z kancelarią prawną White & Case organizuje właśnie dla nich Ogólnopolski Konkurs na Najlepszą Pracę Magisterską z Dziedziny Prawa Europejskiego LUMINARZ.

Ogólnopolski Konkurs na Najlepszą Pracę z Dziedziny Prawa Europejskiego powstał z inicjatywy obecnej europosłanki, a wcześniej Komisarz Komisji Europejskiej, p. Danuty Hübner i ma na celu promocję oraz analizę europejskich rozwiązań prawnych oraz wyłonienie najlepszych specjalistów w tej stosunkowo nowej, dziedzinie prawa. Wyzwanie skierowane jest do studentów prawa ze wszystkich polskich uczelni, bez względu na tryb, w jakim ukończyli studia.

W pierwszej fazie konkursu najlepsze prace zostaną wyłonione przez kierowników Katedry danego wydziału i przesłane do 30 września na ręce organizatorów. Następnie zostaną poddane dalszej ocenie Sądu Konkursowego, w skład którego wchodzą najwybitniejsi specjaliści prawa europejskiego z Instytutu Nauk Prawnych PAN oraz prawnicy z Kancelarii White&Case. Zwycięzcy i wyróżnieni w celu odebrania gratulacji i atrakcyjnych nagród staną przed Sądem Konkursowym w czasie uroczystej gali, która odbędzie się w Warszawie 15 grudnia 2009 r.

Zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42