Łukasz Jagiełłowicz zwycięzcą konkursu „Wspieramy najlepszych”

Łukasz Jagiełłowicz został najlepszym studentem po III roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim w roku akademickim 2008/2009. To już kolejna edycja konkursu „Wspieramy najlepszych”, organizowanego przez kancelarię Krawczyk i Wspólnicy.

Uroczyste wręczenie nagrody – czeku o wartości 6000 zł brutto – odbyło się 28. września br. podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2009/2010 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pan Łukasz otrzymał również możliwość odbycia płatnych praktyk w kancelarii. Dzięki nim będzie miał możliwość codziennej współpracy z ekspertami z wielu dziedzin prawa oraz włączenia się w realizację wielu różnorodnych projektów. O wygranej zadecydowała łączna średnia ocen po trzecim roku studiów.

Stawiamy na najlepszych. To już tradycja, która na stałe wpisała się w misję naszej kancelarii. Chcemy wskazywać młodym prawnikom najlepsze kierunki rozwoju kariery zawodowej oraz pokazywać, jak zostać profesjonalnym doradcą. Jest nam bardzo miło, że nasz konkurs cieszy się tak dużym powodzeniem, o czym świadczy duża ilość zapytań ze strony samych studentów

, mówi Michał Krawczyk, Partner Zarządzający kancelarii Krawczyk i Wspólnicy.

Patronem konkursu jest Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA.

Kolejna edycja konkursu wystartuje już w listopadzie.

Warto się starać. Krawczyk i Wspólnicy wspierają najlepszych!

Więcej informacji:
Piotr Janiszewski
tel. 22 314 90 05
kom. 601 54 37 37
Piotr.Janiszewski@krawczyk-legal.com

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42