LEGAL ENGLISH w praktyce polskich kancelarii

Serdecznie zapraszamy na wykład mec. Macieja T. Sawickiego „LEGAL ENGLISH w praktyce polskich kancelarii „, który odbędzie się czwartek 12 stycznia 2012 r. o godz. 15.00, w sali 312 w budynku  Auditorium Maximum Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW) w Warszawie.

Tematem wykładu będzie kompleksowe spojrzenie na realia anglojęzycznej obsługi prawnej w polskich kancelariach z punktu widzenia doświadczonego prawnika-praktyka.

 Poruszone będą m.in. następujące zagadnienia:

  • Co składa się na LEGAL ENGLISH i czego oczekują polscy pracodawcy?
  • Jak dobrze przygotować się do spełnienia wymagań pracodawców i ich anglojęzycznych klientów?
  • Jakiego rodzaju językowe pułapki czyhają na polskich prawników?
  • Co anglojęzyczni klienci rozumieją z angielskiego języka prawniczego używanego w polskich kancelariach?

Wykładowca – mec. Maciej T. Sawicki jest polskim radcą prawnym i australijskim solicitorem. Doświadczenia w obsłudze anglojęzycznych klientów, zebrane podczas kilkunastoletniej praktyki w Australii, Azji i w Polsce wykorzystał do stworzenia programu językowych szkoleń doskonalenia zawodowego „Angielski dla polskich prawników”. Program ten od 2005 roku oferowany jest w specjalistycznej szkole języka angielskiego dla prawników SAWICKI LLB, której mec. Sawicki jest dyrektorem.

Szczegóły na stronie Szkoły: www.SAWICKI-LLB.com

Strona wydarzenia na portalu Facebook

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42