Lawyers at work

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich studentów Wydziału Prawa i Administracji na organizowane przez ELSA Warszawa spotkanie z cyklu Lawyers at work: czy prawnik może pracować na rynku kapitałowym?. Odbędzie się ono 6 maja (wtorek) o godzinie 17:00 w sali 308 dawnego BUW-u.

Nasi goście opowiedzą o perspektywach pracy i rozwoju prawników na rynku kapitałowym. Zapoznają nas też z funkcjonowaniem Komisji Nadzoru Finansowego i swoim udziałem w jej pracach. Przybliżą możliwości kariery oraz odpowiedzą na pytanie, czy KNF jest jedyną instytucją, w jakiej może pracować prawnik na rynku kapitałowym… a także udzielą wielu innych, cennych wskazówek, dotyczących nurtujących Was kwestii.

Prelegentami będą:

  1. Bartłomiej Krasuski– Zastępca Dyrektora Departamentu Usług Finansowych, Licencjonowania i Nadzoru Funkcjonalnego Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego
  2. Radosław Obczyński– pracownik Wydziału Kontroli Departamentu Usług Finansowych, Licencjonowania i Nadzoru Funkcjonalnego Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, reprezentant Komisji w Międzyresortowym Zespole ds. kompleksowej ewaluacji polskiego systemu przeciwdziałania praniu pieniędzy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42