Law Games – VII edycja

Po raz kolejny Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland oraz Kancelaria Wierzbowski Eversheds dają szansę studentom prawa (III – V rok) i absolwentom Wydziałów Prawa i Administracji udziału w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów. W dniach 18-19 kwietnia odbędzie się Finał Law Games 2012. VII edycja będzie wyjątkowa – jest kontynuacją projektu, ale wprowadzi urozmaicenie dla uczestników.

Konkurs składa się z dwóch etapów: Eliminacji i Finału. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie www.elsa.org.pl/lawgames i rozwiązać jeden z kazusów przygotowanych przez prawników z Kancelarii Wierzbowski Eversheds. Uczestnik rozwiązując kazus wciela się w rolę powoda lub pozwanego. Rola procesowa dla uczestnika Konkursu jest automatycznie przydzielona przez syste z chwilą dokonania rejestracji. Rozwiązania kazusów należy nadsyłać do 30 marca 2012 r.

Autorzy najlepszych prac wezmą udział w Finale Konkursu, który odbędzie się w dniach 18 – 19 kwietnia 2012 roku w Warszawie, w siedzibie Kancelarii Wierzbowski Eversheds.Najlepsi uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, których zadaniem będzie wypracowanie werdyktu w sprawie z kazusu eliminacyjnego. Następnie każdy z uczestników przedstawi indywidualnie jeden z argumentów opracowanych przez jego drużynę. Dzięki takim wystąpieniom i obserwacjom pracy w zespole, Jury ma również szansę ocenić predyspozycje uczestników do pracy w przyszłym zawodzie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Więcej szczegółów na: www.elsa.org.pl/lawgames

Strona wydarzenia na Facebook’u: http://www.facebook.com/events/317192391655043/

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42