Law Games 2010

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda praca w jednej z największych kancelarii prawnych w Warszawie i poczuć się jak prawnik, a dodatkowo wygrać cenne nagrody, nie wahaj się ani chwili – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland oraz kancelaria Wierzbowski Eversheds zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu LAW GAMES. Konkurs adresowany jest do studentów III, IV i V roku studiów prawniczych, którzy mogą sprawdzić zdobytą na studiach wiedzę w praktyce.

Konkurs LAW GAMES polega na rozwiązaniu jednego z przygotowanych przez Współorganizatora kazusów – takich, z jakimi prawnicy kancelarii Wierzbowski Eversheds stykają się na co dzień. Kazusy konkursowe opublikowane są na stronie internetowej, a ich rozwiązania należy przesłać do 3 marca 2010 r.

Autorzy najlepszych prac (max. 30 osób) zostaną zaproszeni na Finał konkursu, który odbędzie się 24 – 25 marca 2010 r. w siedzibie kancelarii Wierzbowski Eversheds w Warszawie, gdzie przez cały dzień finaliści w 4-5 osobowych zespołach będą pracować nad kompleksowym problemem prawnym.

Główną nagrodą dla członków zwycięskiej drużyny będzie możliwość odbycia miesięcznych, płatnych praktyk w kancelarii Wierzbowski Eversheds. Ponadto zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe ufundowane przez Wydawnictwo C.H. Beck oraz hasła dostępu do serwisu prawnego NetTax.

Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie internetowej konkursu.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42