Krawczyk i Wspólnicy wspierają najlepszych

Kancelaria Krawczyk i Wspólnicy już po raz drugi ogłosiła akcję na najlepszego studenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Najzdolniejszy otrzyma możliwość odbycia płatnego stażu w kancelarii oraz jednorazowe stypendium w wysokości 6000 zł brutto.

Akcja jest skierowana do studentów trzeciego roku prawa w roku akademickim 2008/2009. O wygranej będzie decydować łączna średnia ocen z I, II i III roku studiów z przedmiotów z grup A i B przewidzianych programem studiów na Wydziale Prawa i Administracji UW, po zakończeniu III roku studiów.

Fundując stypendium oraz zapewniając najlepszym płatny staż w naszej kancelarii, wspieramy najzdolniejsze osoby oraz w ten sposób staramy się motywować i zachęcać je do dalszej pracy i uczenia się. Warto być najlepszym. Daje to bardzo dużo satysfakcji i najczęściej jest źródłem sukcesów nie tylko w życiu zawodowym, ale również osobistym – mówi Michał Krawczyk, Partner Zarządzający kancelarii Krawczyk i Wspólnicy.

Patronem akcji jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa oraz Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej informacji na stronie www.krawczyk-legal.com

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42