Konkurs na staż studencki w Kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr

Uwaga: termin nadsyłania prac został przedłużony do 15 czerwca 2012 r.

Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr ma przyjemność zaprosić studentów IV oraz V roku studiów kierunku prawo do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest staż studencki w roku akademickim 2012/2013.

I etap konkursu polegać będzie na przesłaniu pracy pisemnej dotyczącej jednego z następujących zagadnień:

  • pozycja prawna wierzycieli zabezpieczonych rzeczowo w postępowaniu upadłościowym
  • możliwość miarkowania kary umownej lub
  • zasiedzenie służebności przesyłu.

Praca powinna być zredagowana w języku polskim, a jej objętość nie może przekroczyć 7.000 znaków (ze spacjami).

W II etapie autorzy najlepszych prac zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, zaś wyłonieni w jej roku najlepsi studenci otrzymają propozycję odbycia miesięcznej, płatnej praktyki zawodowej w miesiącach lipiec–wrzesień.

Pod koniec września, w ramach III etapu, spośród najlepszych studentów wyłonionych w II etapie konkursu wybrane zostaną osoby na 4–8 miesięczny płatny staż w roku akademickim 2012/2013.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie pracy o wyżej wskazanej tematyce w terminie do 15 czerwca 2012 r. na wskazany poniżej adres poczty elektronicznej. Konkurs skierowany jest wyłącznie do osób, które w roku akademickim 2012/2013 będą studentami IV lub V roku studiów prawniczych.

Od kandydatów wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej. Mile widziane będzie również uczestnictwo w programie Socrates-Erasmus, stażach zagranicznych oraz ukończenie lub uczestnictwo w kursie prawa angielskiego i europejskiego lub w kursie prawa amerykańskiego.

Prace wraz z załączonym CV prosimy przesyłać e-mailem na adres biuro@wkb.com.pl do 15 czerwca 2012 r.

W tytule wiadomości prosimy wpisać Konkurs na staż studencki 2012/2013.

Ulotka informacyjna.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42