Konkurs na esej dla studentów wydziałów prawa

Zastosowanie przepisów o ochronie danych osobowych w celu stworzenia portalu społecznościowego do wymiany informacji między kibicami piłki nożnej – to tytuł Konkursu dla studentów III, IV i V roku kierunku prawo uczelni mających prawo do nadawania tytułu magistra prawa. Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie eseju, w którym uczestnicy wykażą się wiedzą na temat zastosowania przepisów prawa o ochronie danych osobowych do sytuacji opisanej w kazusie.

Celem Konkursu organizowanego przez GIODO jest propagowanie zasad ochrony danych osobowych oraz umożliwienie studentom sprawdzenia swojej wiedzy w tej dziedzinie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Za zajęcie:

  • I miejsca – miesięczny, płatny staż w kancelarii CMS Cameron McKenna w wybranym przez zwycięzcę miesiącu w okresie od czerwca do września 2011 roku;
  • II miejsca –  prawo do korzystania przez jeden rok z systemu informacji prawnej LeX Sigma;
  • III miejsca – tablet PC.

Ponadto laureatom Konkursu przyznane zostaną Nagrody Specjalne w postaci miesięcznych praktyk  zawodowych w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz nagrody książkowe wydawnictwa C.H. Beck.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu można znaleźć na stronie GIODO.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie prac do dnia 16 maja 2011 r. w sposób wskazany w Regulaminie Konkursu wraz z wypełnionym formularzem oświadczenia.

Partnerem Konkursu jest kancelaria CMS Cameron McKenna, a ELSA Poland została Partnerem Studenckim projektu.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42