Konferencja „Kancelaria w chmurze” Wydawnictwa Wiedza i Praktyka

Kancelaria w chmurze

19 października 2012 r. Wydawnictwo Wiedza i Praktyka organizuje w Warszawie konferencję dla prawników Kancelaria w chmurze. Miejscem konferencji będzie Instytut Rozwoju Biznesu w Warszawie w budynku Sienna Center. Opiekunem i prowadzącym wydarzenie został Ryszard Sowiński (NowoczesnaKancelaria.pl).

Konferencja Kancelaria w chmurze została zorganizowana jako odpowiedź na ogrom dyskusji toczących się w Internecie oraz na licznych forach i spotkaniach, dotycząca wirtualizacji świata prawniczego. Wzorując się na rynkach amerykańskich, obserwujemy znaczącą potrzebę korzystania z nowoczesnych technologii w codziennej pracy kancelarii prawnej.

Polski rynek prawników ma silną potrzebę poszerzenia wiedzy na temat cloud computingu, social mediów oraz aspektów przepisów prawnych w kontekście Internetu. Środowisko prawników chętnie wkracza w nowe technologie i świat Internetu.

Wśród prelegentów będą między innymi:

 • Ryszard Sowiński (nowoczesnakancelaria.pl),
 • Piotr Waglowski (VaGla.pl),
 • Beata Marek (cyberlaw.pl),
 • Robert Wierzbicki (LexPR).
 • 19 października 2012 roku w Warszawie w Instytucie Rozwoju Biznesu odbędzie się wielka dyskusja prawnicza na temat bezpieczeństwa i przyszłości Internetu w kontekście ich pracy. Zaproszenia do bezpłatnego udziału w konferencji otrzymali właściciele kancelarii prawnych, Dyrektorzy Działów Prawnych oraz pracownicy kancelarii prawnych.

  Konferencja będzie trwać od 9:00 do 16:00 wraz ze stałą przerwą kawową (możliwość networkingu) oraz z przerwą na lunch. Proces rejestracji uczestnictwa trwa. Pełen program konferencji oraz możliwość rejestracji jest dostępna na stronie TemiTime.

  ELSA Warszawa jest jednym z partnerów Konferencji.

  Więcej informacji dotyczących Konferencji udziela:

  Kamila Gójska
  Kierownik ds. promocji TemiTime
  kamila.gojska@temitime.pl
  tel. +48 785 500 135
  tel. 22 429 40 77

  Podziel się


  Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42