IX Edycja Konkursu Experience PwC

experience_PwCMyślisz poważnie o rozwoju zawodowym? Weź udział w IX edycji konkursu Experience PwC, który ruszył 7 października 2013 roku. Przekuj swoją wiedzę oraz umiejętności na praktyki w naszej firmie, kursy językowe, szkolenia Akademii PwC, iPody, rowery i inne atrakcyjne nagrody.

O konkursie

Experience PwC jest interaktywnym konkursem przeznaczonym dla osób zainteresowanych tematyką finansów, rachunkowości, prawa podatkowego oraz zagadnieniami związanymi z branżą konsultingową. Do udziału w nim zapraszamy studentów III roku studiów pierwszego stopnia, III – V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów studiów drugiego stopnia oraz absolwentów uczelni wyższych.

Do tej pory odbyło się już sześć edycji Experience PwC. Wyłoniliśmy w nich grupę ponad 50 laureatów, z których wielu poprzez udział w konkursie rozpoczęło karierę zawodową w PwC.

Jeśli chcesz sprawdzić się w roli audytora lub doradcy i znasz język angielski, weź udział w naszym konkursie!

Pierwszy etap Experience PwC to test on-line dotyczący konkretnego, wybranego przez Ciebie obszaru: audytu, podatków lub doradztwa biznesowego. Na jego wykonanie nie ma limitu czasu, ale pamiętaj, że musisz go wypełnić za jednym razem. Pod uwagę weźmiemy tylko pierwszy z nadesłanych przez Ciebie testów z określonej dziedziny.

Osoby, które prześlą poprawne odpowiedzi na pytania testowe, zostaną zaproszone do drugiego etapu, którym jest case study on-line z dziedziny, którą wybierzesz w czasie rozwiązywania testu. Dostęp do case’a będzie wymagał znajomości hasła, które zostanie przekazane drogą mailową laureatom pierwszego etapu.

Do udziału w finale zakwalifikuje się grupa 30 osób, które prześlą najlepsze pod kątem merytorycznym rozwiązania do zadań z drugiego etapu. Uczestnicy trzydniowej Konferencji Finałowej zmierzą się z interaktywnym i złożonym studium przypadku. Będą oni musieli wykazać się zarówno wiedzą, jak i umiejętnościami komunikacji, organizacji pracy czy negocjacji. Ale praca to jeszcze nie wszystko, ponieważ Konferencja Finałowa to czas spędzony także na wspólnej dobrej zabawie!

Zwycięska grupa zostanie nagrodzona zestawem atrakcyjnych nagród, pośród których znajdziesz m.in. kursy językowe i publikacje naukowe. Do wygrania praktyki w naszej firmie, kursy językowe, szkolenia Akademii PwC, iPody, rowery i inne atrakcyjne nagrody.

Experience PwC and gain experience with PwC!

Kalendarz VIX edycji Experience PwC:

Start konkursu: 7 października 
Termin nadsyłania rozwiązań testów on-line: 28 października
Termin nadsyłania rozwiązań case’ów on-line: 14 listopada
Konferencja Finałowa: 28 – 30 listopada

Więcej informacji na stronie konkursu: http://experiencepwc.pl/

Zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42